Βαθμολογία Γυμνασίου 2022

Συνολικά συμμετείχαν 22 ομάδες Γυμνασίου στον Διαγωνισμό ST3dM2021. Ο συναγωνισμός σε αυτήν την κατηγορία ήταν πραγματικά μεγάλος και η επιτροπή δυσκολεύτηκε να ξεχωρίσει τους καλύτερους μεταξύ πραγματικά υπέροχων δράσεων. Οι ισοβαθμίες οδήγησαν σε διπλές θέσεις καθώς όλες οι ομάδες ήταν πραγματικά κοντά και τους αξίζουν συγχαρητήρια. Θα πρέπει να κάνουμε ειδική μνεία για τις δράσεις γύρω από τον διαγωνισμό που υποδεικνύουν την αυταπάρνηση των εξαίρετων εκπαιδευτικών και δίνουν πρόσθετη αξία στην προσπάθεια όλων μας. Αντίστοιχα και σε αυτήν τη βαθμίδα οι μαθητές παρακολουθώντας τα σεμινάρια ανέπτυξαν τις ερευνητικές, τεχνολογικές και σχεδιαστικές δεξιότητές τους. Οι σχολικές μονάδες που ξεχώρισαν αναφέρονται παρακάτω και θα τις καλέσουμε στο επερχόμενο συνέδριο για παρουσίαση των εξαίρετων εργασιών τους.

ΘέσηΣχολική ΜονάδαΕρευναΠαρουσίαση3d DesignΣύνολο
max100100100300